M12-PCB-THR-2PC-2P-SPE-F-STR-SHLD
PCB connector, Straight, incl. housing, for rear mounting, Reflow soldering termination (THR), Rated current: 4 A, Contacts: 2 + shielding Více
Aktuální dostupnost
Skladem 0 ks
21033392220
Výrobce: HARTING s.r.o.
Popis produktu
PCB connector, Straight, incl. housing, for rear mounting, Reflow soldering termination (THR), Rated current: 4 A, Contacts: 2 + shielding
Parametry
| Provozní teplota od | -40 °C |
| Počet pólů | 2 |
| Jmenovitý proud | 4 A |
| Délka pinu | 8 mm |
| Provozní teplota do | 85 °C |
| Typ elektrického připojení | pájecí spojení |
| Typ kontaktu | sběrnice |
| Balení | 1 KS |
| LeadTime | 3 pracovních dnů |
| MOQ výrobce | 1 KS |