M12 PFT D-coded 4-pole male
PCB adapter, Straight, for rear mounting, Reflow soldering termination (THR), Rated current: 4 A, Contacts: 4, Copper alloy, Au over Ni Mating side Více
Aktuální dostupnost
Skladem 0 ks
21033711400
Výrobce: HARTING s.r.o.
Popis produktu
PCB adapter, Straight, for rear mounting, Reflow soldering termination (THR), Rated current: 4 A, Contacts: 4, Copper alloy, Au over Ni Mating side, Coding: D-coding, Polyamide (PA)
Parametry
| Provozní teplota od | -40 °C |
| Jmenovité rázové napětí | 2,5 V |
| Jmenovitý proud | 4 A |
| Počet pólů | 4 |
| Jmenovité napětí | 50 V |
| Provozní teplota do | 85 °C |
| Kategorie přepětí | III |
| Materiál kontaktní plochy | nikl / zlato |
| Typ elektrického připojení | pájecí spojení |
| Typ kontaktu | Pin |
| Materiál izolace | Polyamide (PA) |
| Balení | 1 KS |
| LeadTime | 78 pracovních dnů |
| MOQ výrobce | 1 KS |