M12 PushPull 8-pole X-coded male
Cable connector, Straight, Male, X-coding, Crimp termination, Liquid crystal polymer (LCP), Contacts: 8, Conductor cross-section: 0.08...0.25 mm² Více
Aktuální dostupnost
Skladem 0 ks
21038811830
Výrobce: HARTING s.r.o.
Popis produktu
Cable connector, Straight, Male, X-coding, Crimp termination, Liquid crystal polymer (LCP), Contacts: 8, Conductor cross-section: 0.08...0.25 mm², Rated current: 0.5 A, Zinc die-cast, Outer PushPull, Degree of protection: IP65 / IP67 mated condition
Parametry
| Teplota okolí | 85 °C |
| Průřez připojitelného vodiče - více žilový | 0,25 mm2 |
| Průřez připojitelného vodiče - drát | 0,25 mm2 |
| Průřez připojitelného vodiče - lanko | 0,25 mm2 |
| Připojitelný vodič s jemným lankem bez ferule | 0,25 mm2 |
| Jmenovitý proud | 0,5 A |
| Pro vnější průměr kabelu | 8,8 mm |
| Jmenovité napětí | 48 V |
| Min. počet cyklů rozpojení | 500 |
| Prověřeno | ano |
| Kategorie přepětí | III |
| Stupeň ochrany (IP), namontováno | IP65/IP67 |
| Typ elektrického připojení | krimpovací spojení |
| Uzamykací mechanismus | Push Pull |
| Materiál krytu | zinek |
| Balení | 1 KS |
| LeadTime | 8 pracovních dnů |
| MOQ výrobce | 1 KS |