M12-SD-CC-CRIMP-8P-YCOD-M-STR-SHLD
Cable connector, Straight, Male, Y-coding, Crimp termination, Polyamide (PA), Contacts: 8 Více
Aktuální dostupnost
Skladem 0 ks
21038611805
Výrobce: HARTING s.r.o.
Popis produktu
Cable connector, Straight, Male, Y-coding, Crimp termination, Polyamide (PA), Contacts: 8, Conductor cross-section: 0.13...0.82 mm² 0.08...0.25 mm² Data, Rated current: 6 A, Zinc die-cast, Screw locking, Degree of protection: IP65 / IP67 mated condition
Parametry
| Teplota okolí | 85 °C |
| Průřez připojitelného vodiče - více žilový | 0,82 mm2 |
| Průřez připojitelného vodiče - drát | 0,82 mm2 |
| Průřez připojitelného vodiče - lanko | 0,82 mm2 |
| Připojitelný vodič s jemným lankem bez ferule | 0,82 mm2 |
| Počet datových kontaktů | 4 |
| Počet napájecích kontaktů | 4 |
| Pro vnější průměr kabelu | 8,8 mm |
| Jmenovitý proud | 6 A |
| Jmenovité napětí | 50 V |
| Min. počet cyklů rozpojení | 500 |
| Prověřeno | ano |
| Kategorie přepětí | III |
| Stupeň ochrany (IP), namontováno | IP65/IP67 |
| Typ elektrického připojení | krimpovací spojení |
| Uzamykací mechanismus | převlečná matice |
| Materiál krytu | zinek |
| Balení | 1 KS |
| LeadTime | 19 pracovních dnů |
| MOQ výrobce | 1 KS |