PC-UNI-kabelová vývodka PG 16
UNI-DICHT CG. PG 16 Více
Aktuální dostupnost
Skladem 0 ks
18160710 T
Výrobce: Jacob GmbH Elektrotechnische Fabrik
Popis produktu
různá těsnění s barevným odlišením, těsnění kabelu o velké ploše, snadná instalace, pro průměr kabelu 7 - 10,5 mm, RAL7032, závit se standardní délkou, kabelová vývodka z plastu se závitem PG
Parametry
| Vhodné pro průměr kabelu do | 10,5 mm |
| Nominální velikost závitu M/PG | 16 |
| Provozní teplota od | -20 °C |
| Provozní teplota do | 120 °C |
| Bezhalogenové | ano |
| Odolné vůči nárazům | ano |
| Stupeň ochrany (IP) | IP68 |
| Typ závitu | PG |
| Materiál | plast |
| Kvalita materiálu | polyamid (PA) |
| Provedení | rovné |
| Barva | šedá |
| Typ těsnění | těsnící kroužek |
| Balení | 50 KS |
Příslušenství
Podobné zboží
Dotaz k produktu
Varianty k dispozici: